Ekonomik Göçmenlik

Göçmenlik başvuru programlarını inceledikten sonra, web sitemiz üzerinden, ücretsiz kişisel değerlendirme başvurunuzu yapınız. Başvurunuz sırasında vereceğiniz bilgilere göre, size sunabileceğimiz hizmetler ile ilgili detaylı bilgi vermek üzere irtibata geçilecektir.

– Kanada göçmenlik hakkı sizlere (eş ve çocuklarınız dahil), Kanada vatandaşlarının sahip olduğu hakların aynısını sağlar. Sadece Kanada içerisinde ticaretle sınırlı kalmayıp ABD, Kanada ve Meksika’nın birleşimiyle oluşan Kuzey Atlantik Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA) sayesinde her üç ülkenin de bulunduğu ortak pazara girilmiş olunur.

– Kanada’da yeni göçmen olarak yaşama hakkını elde etmiş kişilerin, 60 ay (5 yıl) boyunca Kanada bankalarından elde ettikleri finansal kazançları vergi istisnalarına sahip olacaktır. Bu avantajlardan sizler de gelir vergisi ödemeden faydalanabilirsiniz.

– Kanada dünyanın en gelişmiş ekonomilerinden biri olup G8 üyesidir. Hatta bu ülkeler içerisinde bütçe fazlası veren tek ülkedir. Yatırım tutarının ve işletme maliyetlerinin (kira, elektrik, vergi, ulaşım) düşüklüğünden dolayı çok önemli bir cazibe merkezidir.

– Kanada göçmenlik başvurusu yapmak isteyen iş adamlarına yönelik, vermekte olduğumuz

hizmetlerimiz, 3 kategori üzerinden yürütülmektedir. Bunlar;


  • Yatırımcı Göçmenlik
  • Girişimci Göçmenlik
  • Serbest Meslek Erbabı

İş deneyiminiz ve birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacak başvuru seçeneklerini inceleyebilir, ücretsiz kişisel değerlendirme formunu doldurarak, üyelerimize sunduğumuz online hizmetlere erişebilirsiniz. Ücretsiz bireysel başvuru formunu eksiksiz doldurmanızı takiben, başvurunuz en kısa süre içerisinde, uzman kadromuz tarafından değerlendirilecektir.